Big Bang Racing

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 82 MB
  • Sürüm 3.7.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Traplight Ltd.
Big Bang Racing indir; Büyük 100 oyunculu turnuvalarda dünyanın dört bir yanından oyuncular ile macera pistlerinde yer alan hazineleri toplayarak ilerleyin.

Her yaştan oyuncunun keyif alarak oynayacağı Big Bang Racing mobil oyununda tüm oyun alanını kendiniz inşa edecek ve aracınızı tasarladığınız güzergah boyunca kullanacaksınız. Hızlı, dikkatli ve sonsuz yarış oyununda yüksek kaliteli performanslar sergilemek için hazırlanın çünkü Big Bang Racing araba yarışı oyununda birbirinden özel seviyeler arasında ilerleyeceksiniz. Büyük 100 oyunculu turnuvalarda dünyanın dört bir yanından oyuncular ile macera pistlerinde yer alan hazineleri toplayarak ilerleyin.

Kendi seviyenizi oluşturun, paylaşın, sürünüzü yükseltin ve karakterlerinizi galaksideki en havalı kıyafetleri ile özelleştirin. Karşınıza çıkan tüm ögeler özel olarak sizin elinizden çıkacaktır. Yükseltmeler, hazineler, sürüş yapacağınız yol ve elbette ki özelleştirme ögeleri sizin elinizden çıkacaktır. Yüksek kademlere çıktığınız anda farklı seviyelere geçmeye hak kazanacaksınız. Cesur yarış oyuncuları arasından seçiminizi yapın, onu özelleştirin, aracınızı seçin ve pistin tozunu attırmaya hazır olun.

Parmaklarınızı oldukça fazla kullanacağınız Big Bang Racing mobil oyunu gelişmiş ögeleri bir araya topluyor. Akıllı cihazınızda sıkılmadan oyun oynamak için Big Bang Racing macerasını Android işletim sistemi bulunan cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oynatılan seviyeleri milyonlarca sürücü ile destekliyorsunuz. Yüksek performanslı arabalardan birini seçin ve farklı parçaları kullanarak geliştirin platforma hazırlayın.

Daha sonra dokunuşlarınız ile aracınızı pistin sonuna kadar kaza yapmadan ilerleteceksiniz. Big Bang Racing mobil oyununa dünyanın her yerinden oyuncular dahil olacaktır. Bu oyunculara karşı başarılı performans sergilemek ve onlardan yüksek skorlar elde etmek için aracınızı doğru yönde ilerletin, haftalık turnuvalardan kazandığınız ödüller ile aracınızı geliştirerek yarışları kazanın.

Rengarenk bir yaşam içerisinde aracınızı doğru bir şekilde yönlendirmek size fayda sağlayacaktır. Birden fazla seçenek ile oyununuzu kendi tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz. Geliştirecek ögeleri kullanarak Big Bang Racing mobil oyununda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Oyunun her anı özenle tasarlanmış olup oyuncuları tatmin edecek kıvamda olup heyecan verici ögeleri onlara sunmaktan geri kalmamaktadır. Yüksek kaliteli oyun deneyimi sunmasının yanı sıra oyunculara geniş alanlara hakim olma imkanı tanıyan Big Bang Racing oyunu ile saatlerce vakit geçirmek akıllı bir seçim olacaktır.


Big Bang Racing indir